fbpx
26 C
Tirana
Friday, June 5, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Inter

Etiketim: Inter

Inter arrin marrëveshjen për transferimin e Tonali

0
Sandro Tonali me shumë gjasë do të jetë lojtar i Inter. Raportime të ‘Corriere della Sera’ bëjnë të ditur se Inter ka arritur marrëveshje me...

Inter arrin marrëveshjen për transferimin e Tonali

0
Sandro Tonali me shumë gjasë do të jetë lojtar i Inter. Raportime të ‘Corriere della Sera’ bëjnë të ditur se Inter ka arritur marrëveshje me...

Inter është skuadra me të cilën francezi lidhet…

0
Alexandre Lacazette është në mesin e lojtarëve që thuhet se mund të ndërrojë skuadër gjatë merkatos së verës. Ylli francez, i cili aktivizohet me Arsenal,...

Inter me plan konkret për Tonalin, shifër e majme dhe kartonin...

0
Interi nuk do të ndalet derisa të arrijë të sigurojë shërbimet e talentit të Brescias, Sandro Tonali. Gazzetta dello Sport ka hapur sot sërish...

Inter, pasardhësi i Lautaro-s refuzon ofertën

0
Sulmuesi i Arsenal-it, Alexandre Lacazette, ka refuzuar një ofertë nga Iner-i. Sipas L’Equipe, zikaltrit kanë bërë një ofertë për francezin, të cilin e shikojnë si...

Inter heq dorë nga Werner, i hap krejtësisht rrugën Liverpoolit

0
Inter është dorëzuar në garën për Timo Werner. Timo Werner vazhdon të jetë nga lojtarët më të kërkuar para merkatos së verës. Interesimi për yllin e...

Inter heq dorë nga Werner, i hap krejtësisht rrugën Liverpoolit

0
Inter është dorëzuar në garën për Timo Werner. Timo Werner vazhdon të jetë nga lojtarët më të kërkuar para merkatos së verës. Interesimi për yllin e...

Inter i ofron tri vite kontratë Cavanit

0
Inter ka propozuar një ofertë për Edinson Cavani. Antonio Conte është i vendosur të ketë edhe një sulmues te skuadra e Inter, dhe këtë synim...

Inter, Perandori falënderon tifozët dhe kërkon faljen e tyre

0
Adriano u ka kërkuar falje tifozëve të Inter-it. Braziliani ka folur për kanalet e klubit zikaltër këtë javë. Ai ka thënë: “Dua të falënderoj tifzët që...

Më në fund, Inter dhe Milan marrin lajmin e mirë rreth...

0
Inter dhe Milan që një kohë të gjatë janë duke bashkëpunuar për ndërtimin e stadiumit të ri. Mirëpo qysh nga fillimi dy klubet e Milanos...