32.5 C
Tirana
E premte, 12 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Far

Etiketim: far

A e dini se për çfarë shërbejnë vrimat në filtrat e...

0
Ja për çfarë shërben vrima në filtrin e cigares.Nëse jeni duhanpirës, me siguri keni vënë re se cigaret më të reja kanë një filtër...

Pushime në Vlorë/ Çfarë kërkojnë të huajt në Shqipëri

0
Çmimet konkurruese që ofron Shqipëria krahasuar me ato te rajonit për pushimet me kamper vijojnë  dhe këtë vit të tërheqin turistë të ndryshëm nga...

Temperaturat deri në 30°C, çfarë ka rezervuar moti për sot

0
Kthjellimet do të dominojnë motin në territorin shqiptar deri në mesditë kur priten kalime vranësirash të lehta nëpër të gjithë vendin, më të dukshme...

Rritja e ‘çmendur’ e çmimeve/ Deputetja e PD tregon çfarë fshihet...

0
Deputetja e PD, Jorida Tabaku denoncon rritjen e çmimeve për ushqimet bazike, zarzavatet dhe mishin "në nivele stratosferike".Lidhur me nivelin ku ka arritur çmimi...
Çfarë vitaminash po merr Jehona Dreshaj në Itali?

Çfarë vitaminash po merr Jehona Dreshaj në Itali?

0
Modelja dhe influencierja e rrjeteve sociale, Jehona Dreshaj ka disa javë që është kthyer në Europë.E këtu modelja nga malësia shqiptare e Malit të...
Ja çfarë i bën Vesa bashkëshortit të saj

Ja çfarë i bën Vesa bashkëshortit të saj

0
Vesa Luma nuk ndalet me imazhe të shumta tek ndjekësit.Ajo kohë pas kohë ndan momente të shumta nga përditshmëria, shkruan "Kosovarja".Pa dyshim, që momentet...

Zbardhet dëshmia e parë e Noizyt pas shpërthimit me tritol, çfarë...

0
Zbardhet dëshmia e parë e reprtit Noizy dhënë para oficerëve të policisë, menjëherë pas shpërthimit me trotil në lokalin e tij në Durrës.Noizy është...

Djegia e Sazanit/ Gazetari zbulon çfarë planin për ndërtime në ishull:...

0
Në emisionin "Open" të gazetares Eni vasili në News 24 u diskutua këtë të martë zjarri në ishullin e Sazanit, ku një sipërfaqe e...

Ishulli i Sazanit në flakë/ Deputeti i PD pyet Niko Peleshin:...

0
Deputeti i Partisë Demokratike Arbi Agalliu i ka drejtuar disa pyetje nga Foltorja e Kuvendit ministrit të Mbrojtjes Niko Peleshi në lidhje me menaxhimin...

Bajram Begaj presidenti i Shqipërisë/ Çfarë ndodhi dje në Kuvend, nga...

0
Duke u zotuar se Shqipëria për të vjen mbi të gjithçka, ushtaraku Bajram Begaj u zgjodh të shtunën president i Shqipërisë me 78 vota...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS