Ja çfarë i bën Vesa bashkëshortit të saj

0
8
Gjigandi

Vesa Luma nuk ndalet me imazhe të shumta tek ndjekësit.

Ajo kohë pas kohë ndan momente të shumta nga përditshmëria, shkruan “Kosovarja”.

Pa dyshim, që momentet më të mira i kalon pranë familjes.

Duke qenë pa komplekse, këngëtarja në fjalë pozon në shumë mënyra duke mos munguar as me imazhe.

Këtë herë, përmes efektit fytyrën e saj dhe të bashkëshortit e bën në një gjendje tejet interesante.

Ja shikojeni.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu