9.5 C
Tirana
E enjte, 1 Dhjetor, 2022
Ballina Etiketimet Ironizon

Etiketim: ironizon

Ronela Hajati ironizon ndjekësit për komentet bullizuese ndaj saj

0
Ronela Hajati është një nga këngëtaret më të komentuara në rrjetet sociale. Këtë vit emri i saj është lakuar shumë në media, pas pjesëmarrjes...

Përplasje për lumin Vjosë, Rama ironizon aktorin Di Caprio: U bë...

0
Kryeministri, Edi Rama ka qenë i pranishëm në takimin e zhvilluar me ekspertë të organizatës së njohur amerikane ‘Patagonia’. Gjatë fjalës së tij Rama nuk...

“U ulën këmbëkryq me të zgjedhurin e Ramës, por.’- Salianji kundër...

0
Deputeti i PD-së, Ervin Salianji ka ironizuar qëndrimin e deputetëve që përkrahin Enkelejd Alibeajn dhe që sot kanë deklaruar se nuk do të marrin...

“Ky do me na bë budallenj me zor”, gazetarja ironizon Ramën,...

0
Pak ditë më parë në Konferencën Ndërkombëtare " Drejt të Ardhmes: Qyteti im, shtëpia ime ", në Vlorë, ku u diskutua për një platformë dialogu dhe...

Theo Hernandez ironizon Inter: ‘Do të fitonte, dua të di çfarë...

0
ITALI- Milan ka fituar titullin kampion. Por kunji mbetet rivalja e vjetër Inter.Theo Hernandez shijon fitoren e titullit kampion dhe ka një 'kunj' për...

“Sa turp, u bënë lodër në duart e Ramës”- Deputeti i...

0
Deputeti i Partisë Demokratike, Tritan Shehu thotë se ata që negociuan me mazhorancën për presidentin e ri janë bërë lodër në duart e Ramës.Pas...

“U dhanë 700 mln lekë për ahengje”- Berisha denoncon dhe ironizon...

0
Ish kryeministri Sali Berisha ka denoncuar serish se janë shpenzuar 700 mln leke për ahengje nga bashkia Tiranë dhe ministria e Kulturës. Sipas tij,...

Ministri i Ramës ironizon opozitën: Kuvendi të vendosë barriera mes jush,...

0
Ministri i Drejtësisë, Ulsi Manja ka ironizuar në Kuvend opozitën, kjo edhe pas debatit të sotëm mes dy ligjvënësve demokratë, Edmond Spahos dhe Gazment...

Trafiku/ Veliaj ironizon deputetët e opozitës: Një mënyrë për ta ulur,...

0
Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj i është përgjigjur opozitës lidhur me debatet për trafikun në Tiranë.Duke folur në mbledhjen e Këshillit Bashkiak,...

Petrit Vasili ironizon Ramën dhe rikthen deklaratën e një viti më...

0
Nënkryetari i LSI Petrit Vasili ka ironizuar sulmet e kryeministrit Edi Rama një ditë më parë ndaj SPAK.Vasili shprehet se histeria e sulmit të...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS