Tërmeti/ Shtëpi e shkatërruar në Tiranë – Lajmi i Fundit

0
Gjigandi

Dëmet e shkaktuara nga tërmetet janë të konsiderueshme, në pjesën më të madhe të vendit.
Por me problematike situata paraqitet në Durrës, që ishte edhe më pranë epiqendrës së tërmetin 5.8 ballë dhe në Tiranë gjithashtu.

Më poshtë shikoni fotot e shkrepura nga Gent Shkullaku, i agjencise LSA, në një shtëpi e fshatit Zhurje, që ndodhet pranë Ndroqit.
Sikurse edhe duket në foto, muri i shtëpisë jo vetëm është plasaritur, por një pjesë është rrëzuar në tokë.

RonaTyra

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu