Taksia përplas këmbësorin në Tiranë, në gjendje të rëndë – Lajmi i Fundit

0
Gjigandi

Një aksident i rëndë rrugor ka ndodhur këtë pasdite në Rrugën e Barrikadave në kryeqytet.
Një taksi ka aksidentuar një këmbësor ndërsa po kalonte rrugën duke e lënë të plagosur rëndë.

I lënduari është dërguar menjëherë në spital për të marrë ndihmën e parë shëndetësore.
Ndëkohë që policia ka mbërritur në vendngjarje dhe ka nisur hetimet për aksidentin.

RonaTyra

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu