4.5 C
Tirana
E hënë, 6 Shkurt, 2023
Ballina Etiketimet Rrugore

Etiketim: Rrugore

Reshjet e dëborës në vend/ ARRSH tregon gjendjen e akseve rrugore

0
Reshjet e dëborës kanë mbuluar zonat malore në vend, teksa është dashur ndërhyrja mjeteve borëpastruese për të pastruar disa akse në Qarkun e Korçës,...

INSTAT publikon shifrat: Bien aksidentet rrugore në tetor, ja kush janë...

0
Aksidentet rrugore këtë vit kanë rënë, ndërsa dhe numri i atyre që kanë humbur jetën është më i ulët. Sipas të dhënave nga INSTAT, në...

Policia Rrugore kontrollon motorët e “shpërndarësve” në Tiranë: U proceduan 325...

0
Policia Rrugore krahas kontrollet për shkelje të drejtuesve të automjeteve, ka filluar të kontrollojë për shkeljet që kryejnë edhe drejtuesit e motorëve në Tiranë....

Alkool, ryshfet dhe shpejtësi, ja ndëshkimet e Policisë Rrugore ndaj “problematikëve”

0
Policia Rrugore e Tiranës ka arrestuar këtë të hënë 36 drejtues mjetesh, pasi kanë thyer rregullat e qarkullimit. Mësohet se janë pezulluar në total dhe...

‘Tetori Rozë’/ Policia Rrugore dhuron për gratë paketa për të kryer...

0
Muaji tetor përkon me ndërgjegjësimin e grave dhe vajzave lidhur me kancerin e gjirit. Në kuadër të ‘Tetorit Rozë’, Policia e Shtetit ka ndërmarrë një...

Policia Rrugore e Dibrës në aksion, shtohen kontrollet në akset

0
Policia Rrugore e Dibrës ka zhvilluar një aksion gjatë fundjavës që sapo lamë pas ka shtuar kontrolle në akset rrugore të saj. Gjithashtu i është...

“Rrugorja” në këmbë/ Disiplinim të qarkullimit, 11 të arrestuar për ryshfet

0
11 drejtues mjetesh janë ndaluar nga Policia Rrugore në Tiranë, ku më pas kanë tentuar të korruptojnë punonjësit e Policisë. Shtetasit me iniciale : I....

“Droni edukues po ju vëzhgon”/ Policia Rrugore kontrolle në Tiranë: Kush...

0
Policia Rrugore ka vijuar kontrollet në kryeqytet për evidentimin e shkelësve të Kodit Rrugor, duke kontrullur me dron, i cili ditën e sotme është...

VIDEO/ Policia Rrugore e Fierit merr në “qafë” shoferët: Gjobiten 2085...

0
Policia Rrugore e Fierit ka nisur aksionin e saj për evidentimin e shkelësve të Kodit Rrugor. Gjatë kësaj kohe janë proceduar penalisht 10 drejtues...

Policia Rrugore vijon kontrollet/ Qindra gjoba dhe pezullime patentash në Tiranë

0
Policia Rrugore e Tiranës vijon kontrollet e dedikuara për evidentimin dhe ndëshkimin e shkelësve të rregullave të qarkullimit që janë rrezik potencial për përfshirje...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS