Shiu do të mbizotërojë gjatë ditës së sotme | Lajmi i Fundit

0
Gjigandi

Moti sot do të jetë i ndryshueshëm, me reshje të shiut dhe me periudha me diell. Gjithashtu do të fryjë erë e përforcuar jugore.
Temperaturat minimale do të lëvizin prej 7 deri 13 gradë celcius, ndërsa ato maksimale do të jenë në interval prej 19 deri 28 gradë celcius.

Gjatë ditëve të ardhshme pritet stabilizim i motit, kurse temperaturat maksimale do të arrijnë deri 24 gradë celcius.

RonaTyra

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu