Policia pranon vjedhjen ne ministrine e Brendshme: U moren sende jashte perdorimi – Lajmi i Fundit

0
Gjigandi

Vetem pas berjes publike te ngjarjes, policia e shtetit reagoi ne lidhje me vjedhjen ne Parkun e Ministrise se Brendshme duke thene se sendet e marra kane qene pajisje jashte perdorimit.
Reagimi i policise: Në rrugën e “Kavajës”, persona ende të paidentifikuar kanë vjedhur në magazinën e Qendrës së Shërbimeve të Automjeteve të Transportit, në varësi të MB, disa pajisje elektronike të dala jashtë përdorimit, të cilat ishin për tu asgjësuar.

Po punohet për identifikimin dhe kapjen e autorëve.
Materialet janë referuar Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Tiranë për veprën penale “Vjedhja”.

RonaTyra

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu