18.5 C
Tirana
E shtunë, 1 Tetor, 2022
Ballina Etiketimet Jashtë

Etiketim: jashtë

Kanabis brenda dhe jashtë banesës, arrestohet 50-vjeçari në Mat

0
Një 50-vjeçar në Mat i identifikuar si Ilir Likola ka rënë në pranga pasi iu gjetën në banesë një sasi kanabis prej 3 kilogramësh. Lënda...

William dhe Kate do të zhvendosin familjen jashtë Londrës për t’u...

0
Duka dhe Dukesha e Kembrixhit kanë vendosur të zhvendosin familjen e tyre jashtë Londrës gjatë periudhës së shkollës, në një përpjekje për t’u dhënë...

Vidhte makina jashtë shtetit dhe i sillte në Shqipëri, arrestohet 53-vjeçari...

0
Një 53-vjeçar është arrestuar në Durrës, pasi është kapur me automjete të vjedhura jashtë shtetit. Shtetasi me iniciale Xh.R., akuzohet për veprën penale “Trafikimi i...

Situatë alarmante në Mirditë/ Flakët kanë dalë jashtë kontrollit, rrezikohen banesat

0
Zjarri në zonën e Mirditës vijon të jetë aktiv prej katër ditësh. Burime për median bëjnë me dije se situata është alarmante në zonën afër...

Zjarri në Reps të Mirditës/ Era favorizon përhapjen e flakëve, situata...

0
Vijon të jetë aktiv zjarri i rënë që prej pasdites të së hënës, në masivin pyjor të Repsit në Mirditë. Si pasojë e erës flaket...

Po sikur tamponi të ngecë? Ekspertët: Ja si ta nxirrni jashtë...

0
Ne besojmë se për shumicën, kur bëhet fjalë për përdorimin e tamponit, shqetësimi i parë është po sikur tamponi të ngecë brenda vagjinës? Tingëllon shumë...

“Mendojnë si të pasurohen e të bëjnë vila”/ Pas takimit me...

0
Kujtimet e ngjarjet, ndërhyrjet dhe veprimet, sukseset e dështimet, dëshirat dhe mundësitë… Të gjitha të përmbledhura nga Alfred Moisiu në një libër për Presidencën...

Flet sërish Nuredin Dumani/ Dëshmon për disa atentate ndaj shqiptarëve jashtë...

0
Rrëfimet e Nuredin Dujmanit dhe Henrik Hoxhajt po merren të veçuara. Burime për median bëjnë me dije se po verifikohen edhe disa atentate jashtë vendit,...

Fisi i Haklajve i shuajti familjen/ Historia e Eldi Dizdarit që...

0
Eldi Dizdari alias Denis Matoshi, i arrestuar sot dhe i konsideruar si një nga krerët e kokainës në Shqipëri, ka pasur një fëmijëri të...

Furgoni i policisë përplaset me një makinë tjetër, del jashtë rrugës

0
Dy makina janë përfshirë në një aksident pasditen e sotme, në rrugën Korçë – Pogradec. Njëri prej automjeteve mësohet se është furgoni i Policisë Kufitare. Për...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24

HOT NEWS