Përleshje e ashpër mes krushqve në gjykatën e Tiranës – Lajmi i Fundit – Lajme

0
Gjigandi

Debate të forta në ambientet e gjykatës së Tiranës. Disa persona të cilët kishin marrëdhënie krushqie me njëri tjetrin janë konfliktuar ashepr diten e sotme.
Dy krushqit Kujtim Cani 70-vjeç dhe Fadil Sulku 66 vjeç janë rrahur në ambientet e gjykatës ndërsa rasti i është referuar edhe Prokurorisë.

Ende nuk dihen ende shkaqet e zënkës midis tyre ndersa policia ka nisur hetimet ne lidhje me ngjarjen.

RonaTyra

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu