OSHEE: Më 7 tetor do të ndërpritet energjia në Tiranë – Lajmi i Fundit

0
Gjigandi

OSHEE ka njoftuar se më datë 7 tetor do të ketë ndërprerje të energjisë elektrike në disa zona të Tiranës.
Sipas njoftimit të OSHEE-së, ndërprerje të energjisë do të ketë pjesërisht në rrugën e Dibrës, pjesërisht në rrugën e Barrikadave, si dhe zona pranë sheshit “Avni Rustemi”.

Njoftim për abonentët Tiranë
Stakim i datës 7 Tetor
Në vijim të punimeve për rikonstruksionin e kabinave, në datën 7 Tetor do të stakohet energjia në këto zona
Oraret
09:00-15:00
Pjesërisht rruga e Dibrës, rruga “Ibrahim Buzhiqi”
rruga “Mahmut Fortuzi” pranë Drejtorisë Rajonale të OSHEE Tiranë
11:00-14:00
Pjesërisht zona midis rrugës së Barikadave dhe rrugës “Siri Kodra”
10:00- 12:00
Pjesërisht rruga “Ludovik Shllaku”, pranë sheshit “Avni Rustemi”

RonaTyra

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu