Ndalohet zyrtari i Policise se Tiranes, cfare i gjeten koleget ne banese – Lajmi i Fundit – Lajme

0
46

Një operacion anti dro.gë i cili ka përfshirë pothuajse të gjithë territorin e vendit ka arritur të vërë në pranga një person në Tiranë.
Dilaver Kalaja, me detyrë shef objektesh në Komisariatin nr. 1 në Tiranë, i është gjetur dhe sekuestruar një ar.më zjarri e tipit kallashnikov në banesë.
Sipas asaj që raporton Report TV, Kalaja është ndjekur që nga pika kufitare te Kapshtices deri në drejtim të banesës së tij, ndërsa operacioni vijon ende.
Në vijim priten detaje të reja nga ky operacion anti-drogë i Policisë së Shtetit.
The post Ndalohet zyrtari i Policise se Tiranes, cfare i gjeten koleget ne banese appeared first on Lajmi i Fundit – Lajme.

Gjigandi

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu