Napoli rifilloi sot stërvitjet

0
45
blank
Gjigandi

var ad_container = document.getElementById(‘viimo_container’);
ad_container.id = “viimo_container” + Math.floor((Math.random() * 1000) + 1);
if (!window.viimo_inpage_setup)
{ window.viimo_inpage_setup = []; }
window.viimo_inpage_setup.push({ element_id: ad_container.id, format: ‘560×69’ });

Napoli u kthye sot në stërvitje.

Skuadra e Serie A, Napoli, ka rifilluar sot stërvitjet në qendrën stërvitore të skuadrës, me trajnerin Gennaro Gattuso që u kthye për të qenë prezent.

Lojtarët ushtruan në grupe të ndara, por duke mbajtur distancë sociale, që do të thotë, seancat ishin individuale.

Lexo edhe:  Conte përgatit Interin për përmbysjen ndaj Napolit

I gjithë stafi dhe lojtarët e Napoli kanë rezultuar negativ në testet e Covid-19, kështu që dyert e ‘Castel Volturno’ do të hapen sot.

Portierët  ishin të parët që arritën në qendrën stërvitore, Alex Meret, David Ospina dhe Orestis Karnezis, secili me fushën e tij të ndarë.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu