Makina perplas motorrin ne Elbasan – Cerrik, 2 persona ne spital – Lajmi i Fundit

0
13

Një aksident ka ndodhur gjatë ditës së sotome në Aksin Elbasan – Cërrik konkretisht në fshatin Kuqan. Një mjet ka përplasur një motorr dhe për pasojë është plagosur drejtusi i motorrit dhe pasagjeri. Sipas policisë të lënduarit kanë marrë plagë jo serioze për jetën dhe janë dërguar në spital për të marrë ndihmën mjeksore. Ndërsa policia vijon hetimet për shpjeguar shkaqet e aksidentit.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here