LAJMI I FUNDIT/ Makina përplas biçikletën, plagoset i riu në Vlorë

0
61
Gjigandi

Një aksident rrugor ka ndodhur pasditen e sotme në Vlorë. Në aksident është përfshirë një makinë dhe një biçikletë, ndërsa raportohet se një djalë i ri ka mbetur i plagosur rëndë. I plagosuri është dërguar me urgjencë në spital, ku dhe po merr trajtimin e duhur mjekësor. Policia dhe grupi hetimor ndodhen në vendin e ngjarjes dhe po punojnë për dokumentimin e plotë të saj.  

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu