Kuvendi publikon emrat e kandidatëve për në Kushtetuese – Lajmi i Fundit – Lajme

0
118
Gjigandi

Pranë GJK kanë aplikuar gjyqtarët Ardita Buna Alsula, Ded Kasneci, Klodian Rado dhe Regleta Panajoti.
Kuvendi po ashtu ka bërë me dije se për vendet vakante kanë aplikuar edhe Shaqir Hasanaj, si dhe Vjosa Bodo Mujo.

Lexo edhe:  Mediat turke zbulojnë detaje për operacionin e djalit të Almedës: “Djalin tim e kapi syri i lig”

Vakancat në Gjykatën Kushtetuese rrjedhin pas mbarimit para afatit ligjor të mandatit të Fatos Lulos.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu