Inter i bashkohet garës për Dembelen

0
13
Gjigandi

Skuadra italiane Inter Milan i ka hyrë garës për ta përvetësuar sulmuesin francez, Moussa Dembele.

Sipas Corriere dello Sport, Inter nuk është i vetmi klub i madh që është i interesuar për shërbimet e futbollistit 23 vjeçar, shkruan Goal.

Ndër klubet e mëdha të interesuara për nënshkrimin e futbollistit në fjalë janë, Manchester United dhe Chelsea.

Njoftime falas, njoftime pune

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu