17.5 C
Tirana
E martë, 17 Maj, 2022
Gjigandi
Ballina Etiketimet Bashkohet

Etiketim: bashkohet

Aktorja Brie Larson i bashkohet kastit të “Fast and Furious 10”

Aktorja Brie Larson i bashkohet kastit të “Fast and Furious 10”

0
Brie Larson po i bashkohet kastit të "Fast and Furious 10", njoftoi ylli dhe producenti i filmit, Vin Diesel përmes Instagramit."Po, po, po. ju...

Elon Musk nuk do t’i bashkohet Bordit të Drejtorëve të Twitterit...

0
Elon Musk nuk do t'i bashkohet më Bordit të Drejtorëve, kështu ka njoftuar shefi ekzekutiv i Twitterit, Parag Agrawal në një mesazh drejtuar kompanisë.Agrawal...

Koka: Opozita e Bashës më e lodhura, nëse bashkohet mandati i...

0
Në një intervistë për RTV Ora, gazetari Bledian Koka u shpreh se opozita më e lodhur ndonjëherë ka qenë ajo e Lulzim Bashës.Ai tha...
Bella Hadid i bashkohet motrës Gigi në dhurimin e fitimeve të saj nga Java e Modës për Ukrainën

Bella Hadid i bashkohet motrës Gigi në dhurimin e fitimeve të...

0
Bella Hadid i bashkohet motrës Gigi në dhurimin e fitimeve të saj nga Javën e Modës për lehtësimin e Ukrainës. pasi ajo e quan...

Shqipëria i bashkohet nismës për hetim të Rusisë për krime lufte...

0
Ministrja e Punëve të Jashtme, Olta Xhaçka ka bërë të ditur se Shqipëria i ka bashkuar forcat me 37 aleatë dhe partnerë për të...

Presidenti Meta i bashkohet thirrjes së Papa Françeskut për paqe në...

0
Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta fton të gjithë qytetarët t'i bashkohen thirrjes së Papa Françeskut për t'u lutur për paqe në Ukrainë.Në një njoftim...

VOA: Shqipëria i bashkohet deklaratës së BE-së, ku dënohet vendimi i...

0
Ministrja për Europën dhe Punët e Jashtme, Olta Xhaçka, deklaroi të mërkurën se"Shqipëria sapo ka vendosur t'i bashkohet deklaratës së Bashkimit Europian, që dënon...

Një klub i ri iu bashkohet garave të seniorëve në futbollin...

0
Garave të kategorisë seniore në futbollin kosovar do t’i shtohet edhe një klub i ri. Bëhet fjalë për FC Prizrenin, shkruan KosovaPress. Përmes një njoftimi për...

Liverpool, Milan apo Leipzig? Rashica do t’i bashkohet këtij klubi!

0
Ylli nga Kosova ka arritur marrëveshje personale me klubin gjerman, mbetet të merren vesh edhe klubet për 24 vjeçarin Milot Rashica pritet ta vazhdojë karrierën në...

Chelsean demolon Man Unitedin, i bashkohet Arsenalit në finale të FA...

0
Chelsea është skuadra e dytë finaliste e FA Cup për sezonin 2019/2020. Blutë e Londrës kanë arritur që në sfidën gjysmëfinale të dominojnë dhe mposhtin...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS