Grida Duma: Bisedë e thellë pa kushte me një grup që përfaqëson të gjitha ngjyrimet

0
Gjigandi

Deputetja e PD-së, Grida Duma u shpreh këtë të enjte se duhet një bisedë e thellë me një grup që përfaqëson të gjitha palët.

“Nuk mund të ketë kushte paraprake dhe më pas negociatë, rrethanat e reja do prodhojnë bashkim.

Bisedë e thellë me një grup që përfaqëson të gjitha ngjyrimet.

Mund të jetë kushdo në atë grup, zgjidhje duhet të vijnë pas negociatave, as me kushtëzime as me kundërshtime

“, tha Duma.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu