22.5 C
Tirana
E mërkurë, 17 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Bised

Etiketim: bised

Linda Halimi publikon bisedën e fundit me muzikantin që vdiq dje Lind Ibrahimi

Linda Halimi publikon bisedën e fundit me muzikantin që vdiq dje...

0
Dje (e martë) ka ndërruar jetë muzikanti nga Gjilani, Lind Ibrahimi.32-vjeçari thuhet se u gjet pa shenja jete në banesën e tij në lagjen...

Stoltenberg bisedë telefonike me Ramën, çfarë diskutuan

0
Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama ka zhvilluar një bisedë telefonike me Shefin e NATO-s James Stoltenberg.Detajet e bisedës i ka zbardhur Stoltenberg, i cili...

Berisha tregon bisedën me Bashën pas shpalljes non grata: Ja çfarë...

0
Ish-kryeministri Sali Berisha tregoi sot në Elbasan një episod me ish-kreun e PD Lulzim Basha, pas shpalljes së tij non grata nga SHBA.Berisha u...
Bisedë miliarderësh – Kim Kardashian dhe Elon Musk shihen në shoqëri të njëri-tjetrit në eventin …

Bisedë miliarderësh – Kim Kardashian dhe Elon Musk shihen në shoqëri...

0
Kim Kardashian dhe i dashuri i saj Pete Davidson shfrytëzuan mundësinë për t'u shoqëruar me miliarderin Elon Musk në "Met Gala 2022" të hënën...

Paloka tregon bisedën me Bashën në 9 shtator kur u përjashtua...

0
Në studion e "Quo Vadis", deputeti Edi Paloka kujtoi 9 shtatorin, datë kur Lulzim Basha zgjodhi të përjashtonte Sali Berishën nga grupi parlamentar i...

“Sali Berisha më shkel.”/ Paloka zbulon bisedën me Bashën

0
Deputeti Edi Paloka tregoi se në ditët e para kur PD filloi të përçahej pas vendimit të Bashës për ta përjashtuar Sali Berishën nga...

Komisioni i Rithemelimit në selinë e PD-së, Alibeaj zbulon bisedën me...

0
Kryetari i komanduar i Partisë Demokratike ka zbuluar bisedën me ish-kryeministrin Sali Berisha."Për këdo për ata të cilët vuajnë pak nga juridiksioni. Nuk është...

Grida Duma: Bisedë e thellë pa kushte me një grup që...

0
Deputetja e PD-së, Grida Duma u shpreh këtë të enjte se duhet një bisedë e thellë me një grup që përfaqëson të gjitha palët."Nuk...

Mediu zbulon bisedën me Bashën e Berishën para 6 Marsit

0
Kryetari i Partisë Republikane Fatmir Mediu ka treguar propozimin që aleatët kishin për Bashën dhe Berishën sa i përket kandidatit me të cilin do...

Behgjet Pacolli e zbulon bisedën me vëllezërit Klitscho

0
Behgjet Pacolli, kryetar i AKR-së, ka folur për luftën që Rusia e ka nisur në Ukrainë.Pacolli, në emisionin "Infoklania", ka thënë se nuk është bërë...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS