33.5 C
Tirana
E martë, 28 Qershor, 2022
Ballina Etiketimet Grup

Etiketim: grup

Alibeaj dhe një grup deputetësh diskutojnë kandidaturat për presidentin e ri...

0
Në Shqipëri, pas dakortësisë së djeshme me socialistët, kryetari i grupit parlamentar demokrat, Enkelejd Alibeaj, nisi sot së bashku me një pjesë të deputetëve,...

Shqipëri, Alibeaj dhe një grup deputetësh diskutojnë kandidaturat për presidentin

0
Në Shqipëri, pas dakortësisë së djeshme me socialistët, kryetari i grupit parlamentar demokrat, Enkelejd Alibeaj, nisi sot së bashku me një pjesë të deputetëve,...

WhatsApp do t’i lejojë përdoruesit të largohen “në heshtje” nga bisedat...

0
WhatsApp vazhdon të punojë në zhvillimin e aplikacionit dhe risia që po vjen do t'i lirojë përdoruesit nga disa shqetësime.WhatsApp njoftoi më herët se...
Eurovisioni në frikë – një grup hakerësh rusë thuhet se po tentojnë të ndërhyjnë në serverët e vo…

Eurovisioni në frikë – një grup hakerësh rusë thuhet se po...

0
Hakerët kibernetikë rusë mund të synojnë festivalin Eurovision për të ndaluar Ukrainën të fitojë çmimin kryesor.Killnet, një grup hakerësh pro-Putin, po sugjeron se do...

Braktisja e vendit nga të rinjtë, grup-mosha 20-24 vjeç shënoi ikjen...

0
Struktura e popullsisë në vend po shënon ndryshime thelbësore strukturore, të ndikuara nga faktorë të shumë si emigracioni i lartë, plakja e popullsisë dhe...

Në kërkim për grup të strukturuar kriminal, arrestohet 35-vjeçari në Vlorë

0
Policia e Vlorës ka arrestuar një 35 vjeçar i shpallur në kërkim si pjesë e një Grupi i strukturuar kriminal.Në pranga ka rënë Aldo...
Endri Prifti: Festivalin e RTSH-së e drejtojnë një grup ‘vagabondësh’, fituesi zgjidhet gjashtë m…

Endri Prifti: Festivalin e RTSH-së e drejtojnë një grup ‘vagabondësh’, fituesi...

0
Endri dhe Stefi Prifti janë pjesë e tregut muzikor shqiptar prej shumë vitesh.Ata ishin të ftuarit e kësaj të mërkure në "Pardon My French:...

Shqipëria ngre grup pune për mbështetjen e fëmijëve ukrainas të ardhur...

0
Ministrja shqiptare e Arsimit, Evis Kushi ka njoftuar sot ngritjen e një grupi pune për marrjen e masave për arsimimin e përkohshëm dhe mbështetjen...

Grida Duma: Bisedë e thellë pa kushte me një grup që...

0
Deputetja e PD-së, Grida Duma u shpreh këtë të enjte se duhet një bisedë e thellë me një grup që përfaqëson të gjitha palët."Nuk...

Opozita e akuzoi për grup të strukturuar kriminal, Rama paralajmëron padi...

0
Pas dëshmisë prej 10 orësh përpara Komisionit Hetimor Parlamentar për Inceneratorët, në dalje nga ambientet e Kryesisë së Kuvendit, Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama,...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS