Filozofia e lojës së Prishtinën U-17 nën drejtimin e Leotrim Krasniqit

0
Gjigandi

Para disa ditëve, Leotrim Krasniqi, ka dhënë dorëheqje nga pozita e kryetrajnerit të Prishtinës U-17. 

Krasniqi kishte dhënë arsyet e tij të largimit. 

“Familjar e shoqëri, nuk do të jem më pjesë e FC Prishtinës, po largohem me vetëdëshirë dhe me krye lart, me bindjen që kam dhënë gjithçka nga vetja që fanella e Prishtinës të përfaqësohet me dinjitet e përkushtim, që fanella e Prishtinës të bartet vetëm nga ata që e meritojnë dhe e djersitin atë”, kështu e kishte dhënë arsyetimin Krasniqi.  

Po e paraqesim një video, ku mund ta shihni filozofinë e lojës së FC Prishtina U-17 nën drejtimin e trajnerit Leotrim Krasniqi.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu