EMRI/ I riu qëllohet me thikë pranë ‘Dollarit’ – Lajmi i Fundit

0
Gjigandi

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në orët e fundit në qytetin e Shkodrës.
Një ri është qëlluar me thikë dhe ndodhet në gjendje të rëndë për këtë në Spital

I riu quhet Kledis Smajli.
Smajli është qëlluar me armë të ftohtë pranë zonës së njohur si ‘Dollari’ në qytet

RonaTyra

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu