Elbasan, maskat marrin 200 milione leke ne banesen e biznesmenit – Lajmi i Fundit – Lajme

0
67
blank
Gjigandi

Nje biznesmen i përpunimit të drurit në Elbasan ka denoncuar vjedhjen e baneses se tij. Lufti Bici, ka rënë prej e grabitjes pasi persona me maska kanë marre 2 milionë lekë të reja në banesën e tij.
Policia tha se ka nisur hetimet ne lidhje me ngjarjen ndersa vjedhja ka ndodhur në lagjen “Skënderbej”, ndërkohë që në momentin e grabitjes, nuk ka pasur njeri në banesë.
Nuk dihen ende detaje rreth ngjarjes, por pritet që policia të mbledhe provat qe do te ndihmojne ne identifikimin dhe kapjen e autorëve.
The post Elbasan, maskat marrin 200 milione leke ne banesen e biznesmenit appeared first on Lajmi i Fundit – Lajme.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu