18.5 C
Tirana
E diel, 29 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Banesën

Etiketim: banesën

Vrasja në Bathore/ Frikë nga një hakmarrje e mundshme, policë të...

0
Prej ditës së djeshme policia e shtetit vijon të mbajë nën monitorim vendin e ngjarjes në Bathore, ku Agron Tanushi  vrau me armë zjarri...

Zjarr djeg banesën e pabanuar në Elbasan

0
Një banesë e pabanuar në Elbasan është djegur pjesërisht nga zjarri pasditen e sotme. Zjarrfikësja ka mbërritur menjëherë në vendngjarje duke vënë në kontroll flakët...

Gjendet pa shenja jete një shtetas italian në banesën e tij...

0
Është gjetur pa shenja jete një shtetas italian në banesën e tij në Kavajë të Shqipërisë. Viktima ishte rreth 70-vjeç dhe u identifikua si Giusepe...

Hyri nga dritarja e tualetit dhe vodhi banesën, kapet autori në...

0
Policia ka zbardhur nje vjedhje te ndodhur ne Gjirokaster duke vene ne pranga edhe autorin. Zbardhet në kohë rekord ngjarja e ndodhur në orët...

Lozhan/ U arratis sapo pa policinë, gjenden 8 kg drogë dhe...

0
Sekuestrohen 8 kg kanabis dhe një armë zjarri pistoletë në një banesë të braktisur në afërsi të fshatit Lozhan të Maliqit. Në këtë banesë...

Arrestohet përdhunuesi i 17-vjecares në Krujë, vendosi tritol në banesën e...

0
Diten e sotme Ka arritur në 6 numri i personave të arrestuar në kuadër të operacionit “Nikla”. Policia raportoi se eshtë vënë nën pranga...

Abuzimi i 17-vjeçares në Fushë-Krujë, kapet i gjashti i grupit, policia:...

0
Kapet i gjashti i grupit të autorëve të abuzimit dhe shfrytëzimit seksual të 17-vjeçares në Fushë-Krujë. Në vijim të operacionit policor të koduar “Nikla”,...

Miliarderi 33-vjeçar gjendet i masakruar me sharrë elektrike në banesën e...

0
Ahim Saleh, është një miliarder 33-vjeçar, i cili u gjet i vdekur brenda një banese luksoze në New York ditën e sotme nga e...

Vendosi eksploziv në banesën e 17-vjeçares, identifikohet dhe shpallet në kërkim...

0
Një sasi tritoli është vënë gjatë natës së kaluar në oborrin e një banese, në Fushë Krujë. Sipas burimeve thuhet se lënda plasëse është...

Misteri/ Dy personat shkonin në banesën e familjes Josifi, u gjetën...

0
Detaje të tjera kanë nga ngjarja tragjike në Kombinat, ku humbën jetën Zhaneta dhe Anisa Josifi dhe u gjet në gjendje të rëndë vajza...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS