22.5 C
Tirana
E premte, 19 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Maskat

Etiketim: maskat

Covid-19/ Greqia heq përdorimin e maskave në ambientet e mbyllura, por...

0
Greqia njofton se maskat nuk do të jenë të detyrueshme në ambientet e mbyllura, si dhe qytetarët prej sot do të do jenë më...

Mësimi, 25 minuta nuk mjafton/ Nxënësit ankohen për maskat, prindërit për...

0
Dita e dytë e shkollës ka pothuajse të njëjtat problematika si në 14 shtator. Grumbullime të mëdha, vështirësia e mbajtjes së maskës apo dhe...

Mbrojtja nga Covid-19, ja si të përzgjidhni maskat e duhura

0
Mbajtja e maskës për të mbrojtur veten dhe të tjerët nga virusit që gjunjëzoi globin është bërë e detyrueshme dhe një domosdoshmëri. Ajo është...

“Shtrëngime” në Belgjikë, maskat të detyrueshme kudo!

0
Belgëve do t’ju kërkohet të mbajnë maska fytyre në tregje të jashtme dhe zona të frekuentuara blerjesh ashtu si edhe në godinat publike. Kryeministrja...

Maskat zvogëlojnë performancën e njerëzve të shëndetshëm

0
Veshja “me mbrojtje nga goja dhe hunda” zvogëlon aftësinë fizike të personave të shëndetshëm, sugjeron një ekzaminim nga Spitali Universitar Leipzig. Në botën e punës,...

Pipero apel qytetarëve nga Open: Mbani maskat kudo që jeni

0
Në pjesën e fundit në Open në Top Channel u diskutua për situatën e Covid-19 në vendin tonë ku foli mjeku i njohur Pëllumb...

“Vini maskat!”. Rama e nis fjalën me thirrje ndaj deputetëve, Rudina...

0
Kryeministri Edi Rama e nisi fjalën në kuvend me thirrje ndaj deputetëve për të vendosur maskat. “Maska është tanimë e detyrueshme ne ambiente...

Maskat me detyrim në ambientet e mbyllura, Shehu: Shteti duhet të...

0
Ditën e sotme qeveria nxori aktin Normativ që e bën mbajtjen e maskave të detyrueshme në ambientet e mbyllura. Gjobë deri në 20 mijë lekë...

Maskat mbrojtëse të detyrueshme në çdo ambient të mbyllur, 2 mijë...

0
Qeveria shqiptare vendosi sot përdorimin e maskës/barrierën mbrojtëse prej tekstili si të detyrueshme në çdo ambient të mbyllur. Pas mbledhjes së qeverisë, Ministrja e Shëndetësisë...

Mesazhi i Mozzik për ata që nuk i vendosin maskat dhe...

0
Përmes një videoje, Mozzik ka një thirrje për qytetarët. Ditë më parë, Qeveria mori masa më të rrepta, për të menaxhuar situatën e krijuar nga...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS