Ekziston mundësia që ndeshjet e mbetura të Premier Ligës të zhvillohen me kohë më të vogël se 45 minuta fraksioni”

0
Gjigandi

Padyshim se vëmendja kryesore në futbollin evropian është në ishull.

Kjo për faktin se Liverpooli është vetëm dy ndeshje larg titullit dhe një anulim i mundshëm i sezonit do të ishte katastrofal për “The Reds”, pikërisht……

RonaTyra

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu