Edon Zhegrova konfirmon se dy skuadra të mëdha angleze e duan atë

0
42
blank
Gjigandi

Edon Zhegrova ka folur për shumë gjëra rreth karrierë së tij me klube dhe me Kombëtaren.

Zhegrova ka treguar arsyen pse Baseli nuk e aktivizoi klauzolën për blerjen e tij prej 3,5 milionë euro nga Genki.

“Isha duke kaluar nëpër një……

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu