24.5 C
Tirana
E martë, 9 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Edon

Etiketim: Edon

Edon Cana zgjedhet kryetar i PDK’së në Rahovec

0
Dega e PDK-së në komunën e Rahovecit tashmë e ka kryetarin e saj të ri.Edon Cana është zgjedhur kryetar i degës së PDK-së në...

Edon Zhegrova takohet me të parin e KOK-ut, Besim Hasanin

0
Presidenti i Komitetit Olimpik të Kosovës, Besim Hasani, ka pritur në zyren e tij futbollistin e Kombëtares së Kosovës, Edon Zhegrova, i cili shoqërohej...

Gjiganti i Premier Ligës ka mundësi për transferimin e Edon Zhegrovës

0
Edon Zhegrova ka mundësi të përfundojë në Premierligë. Një artikull nga ‘Onefootball’ flet për një mundësi të dytë të Wolverhampton që të transferojë ‘Messin kosovar’,...

Mediumi zviceran: Baseli po lufton për Edon Zhegrovën

0
Mediumi “4-4-2.ch” ka shkruar një artikull për futbollistin kosovar, Edon Zhegrovën. Në këtë artikull është treguar mundësia e Zhegrovës që të qëndrojë te skuadra e...

Edon Zhegrova dëmton ligamentin e këmbës

0
Është lënduar edhe futbollisti tjetër i Kosovës, Edon Zhegrova. Zhegrova ka pësuar një dëmtim të brendshëm në ligamentin e këmbës së majtë javën e kaluar...

Edon Zhegrova konfirmon se dy skuadra të mëdha angleze e duan...

0
Edon Zhegrova ka folur për shumë gjëra rreth karrierë së tij me klube dhe me Kombëtaren. Zhegrova ka treguar arsyen pse Baseli nuk e aktivizoi...

Edon Zhegrova thyen heshtjen: Tregon se si koronavirusi i solli probleme...

0
Edon Zhegrova ka konfirmuar se nga sezoni i ardhshëm do të rikthehet te Genku, por e lë të hapur mundësinë që të vazhdojë edhe...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS