Dy ditë pas përleshjes – Cllevio reagon për shpërthimin me tritol në lokalin e Noizyt në Durrës

0
15
Gjigandi

Në orët e para të mëngjesit të ditës së sotme (e mërkurë) ka pasur një shpërthim me tritol në lokalin e Noizyt në Durrës.

Nga shpërthimi siç raportuan mediat në Shqipëri kishte vetëm dëme materiale, u thyen xhamat në të dy katet e ndërtesës ku gjendet lokali.

Në dëshminë e policisë, Rigels Rajku (emri i vërtetë) tha se këtë kohë ka probleme vetëm me Kleviol Ahmetin i njohur si Cllevio.

Foto: Screenshot/Instagram

Dyshja vetëm dy ditë më parë patën një përleshje fizike gjegjësisht para lokalit të 35-vjeçarit.

E një reagim në lidhje me shpërthimin së fundmi e ka bërë edhe Cllevio me anë të disa postimeve që ka hedhur në InstaStory.

Foto: Screenshot/Instagram

“Qenka prishur lokali bellos”, ka shkruar ai që siç duket i është referuar Noizyt me termin ‘bukuroshi’.

Policia tashmë ka sekuestruar pamjet e kamerave të sigurisë dhe se autori është drejt identifikimit.

/abc24.al/

Foto: Ballkan Web

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu