18.5 C
Tirana
E martë, 16 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Dy

Etiketim: dy

Dy turistët gjermanë mbeten të bllokuar në Tropojë, Policia i gjen...

0
https://www.facebook.com/abc24albaniatirane/videos/455903256387331 Dy turistë gjermanë hasën në një situatë të rrezikshme për jetën e tyre në fshatin Curraj të Tropojës. Pas marrjes së njoftimit se turistët...

I kishin paketuar “si sardele” në bagazh, arrestohen dy 22-vjeçarë në...

0
Dy persona janë arrestuar në Korçë, pasi u kapën duke transportuar 8 emigrantë të paligjshëm. Shtetasit me iniciale G. K., 22 vjeç dhe S. K.,...

Makina fluturon nga kangjellat dhe bie në oborrin e shtëpisë në...

0
Sarandë- Aksident i frikshëm në Sarandë. Një makinë ka fluturuar nga kangjellat dhe ka ndalur para derës së shtëpisë së një familje.Mësohet se makina...

Tregëtonin kanabis dhe drogëra të forta, arrestohen dy persona në Vlorë

0
Dy persona janë arrestuar në Vlorë, pasi tregëtonin kanabis dhe drogëra të forta. Shtetasit me inciale R. K., 23 vjeç dhe A. S., 58 vjeç ...

‘Vajza është gjallë, dy burra e mbajnë pa dëshirën e saj’,...

0
Detaje të reja dalin në sipërfaqe në lidhje me zhdukjet e 19-vjeçares me origjinë shqiptare, Artemis Vasilis në Greqi.Ka një letër tronditëse të publikuar...

Iran: Dy zyrtarë të aeronautikës u martirizuan gjatë misionit

0
Dy zyrtarë të programit të aeronautikës së Iranit, mes të cilëve dhe një anëtar i Gardës Revolucionare, janë martirizuar gjatë kryerjes së misioneve, tha...

Nuk i ndalon patrullës dhe përplas dy policë në Durrës, arrestohet...

0
Një person është arrestuar pasi përplasi me makinë dy policë në Durrës.Ngjarja e rëndë ka ndodhur ne mbrëmjen e së enjtes pasi policët panë...

A mund të dashurosh dy persona njëkohësisht?

0
Kjo pyetje nuk ka një përgjigje të saktë.Askush nuk do të bjerë në një mëndje nëse mund të dashurosh njëkohësisht dy persona të ndryshëm.Në...

Moti për dy ditët e ardhshme, pritet stuhi, shi e shkarkime...

0
Fushat e fuqishme ciklonike të cilat kanë përfshirë vendin, vazhdojnë të jenë të paqëndrueshme, duke krijuar kushte për mot me intervale të shkurta me...
Pas afro dy vitesh shkëputje nga muzika, Fjolla Morina paralajmëron rikthimin me këngë të re

Pas afro dy vitesh shkëputje nga muzika, Fjolla Morina paralajmëron rikthimin...

0
Ajo i ka munguar skenës muzikore shqiptare me këngë të re prej afro dy vitesh.Bëhet fjalë për artisten e njohur shqiptare, Fjolla Morina, e...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS