Ballina Etiketimet Lokalin

Etiketim: lokalin

Durrës/ Shpërndante drogë në lokalin e saj, pranga 46-vjeçares

0
Kishte përshtatur lokalin për shitjen e drogave të forta, në doza, arrestohet në flagrancë 46-vjeçarja. Njoftimi i Policisë: Sekuestrohet një sasi lënde narkotike kokainë, e ndarë...

Durrës/ Përshtatën lokalin për të shitur drogë, arrestohet pronari dhe 2...

0
Tre persona që ishin shpallur në kërkim kanë rënë në prangat e policisë në Durrës. Burime për mediat bëjnë me dije se ata ishin në...
Shpërthim me tritol në lokalin e Noizyt në Durrës

Shpërthim me tritol në lokalin e Noizyt në Durrës

0
Një shpërthim me tritol ka ndodhur orët e para të mëngjesit të ditës së sotme (e mërkurë) tek lokali i reperit të njohur nga...
Shpërthimi me tritol në lokalin e tij në Durrës, dëshmia e Noizyt për policinë: Kam probleme vetë…

Shpërthimi me tritol në lokalin e tij në Durrës, dëshmia e...

0
Reperi i njohur nga Shqipëria, Rigels Rajku - Noizy ka dhënë dëshminë e parë para oficerëve të policisë, menjëherë pas shpërthimit me tritol në...
Dy ditë pas përleshjes – Cllevio reagon për shpërthimin me tritol në lokalin e Noizyt në Durrës

Dy ditë pas përleshjes – Cllevio reagon për shpërthimin me tritol...

0
Në orët e para të mëngjesit të ditës së sotme (e mërkurë) ka pasur një shpërthim me tritol në lokalin e Noizyt në Durrës.Nga...

Shpërthim tritoli në lokalin e Noizy-t/ Reagon policia, ja çfarë dëshmon...

0
Një shpërthim eksplozivi ka ndodhur këtë të mërkurë në lokalin e reperit Noizy. Lidhur me ngjarjen, policia bën me dije se si pasojë e shpërthimit...

Durrës/ Shpërthim eksplozivi në lokalin e Noyzit, dyshohet se…

0
Një shpërthim me lëndë plasëse eksploziv ka ndodhur  në orët e para të këtij mëngjesi në një lokal në Durrës. Burime për median bëjnë me...

Përshtati lokalin për prodhim kriptomonedhash dhe përdorim droge, arrestohet 31-vjeçari në...

0
Një 31-vjeçar është arrestuar nga policia e Durrësit pasi kishte përshtatur lokalin në pronësi të tij për prodhimin e kriptomonedhave dhe për përdorim droge.Policia...

Emrat/ E kishin përshtatur lokalin për të konsumuar kokainë, arrestohen 3...

0
  Tre persona janë arrestuar në Durrës, pasi kishin përshtatur lokalin për konsumimin e lëndëve narkotike. Mësohet se personat e arrestuar janë Vladimir Kokomani, Besmir...

Vrasja e kamarierit në lokalin në Elbasan/ Përfundon hetimi, çështja dërgohet...

0
Prokuroria pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Elbasan ka njoftuar se janë përfunduar hetimet në lidhje me çështjen e ndodhur më datë 02/10/2021 në...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24