Durrës / Qëlloi babain me levë , policia arreston 35-vejçarin – Lajmi i Fundit – Lajme

0
Gjigandi

Një 35-vjeçar u arrestua nga policia e Durrësit teksa kërcënoi se do të vriste të atin në fshatin Rrashbull .

I ndaluari është shtetasi S.Z., 35-vjeç, i cili vuan nga probleme mendore. Ai mbylli në dhomë të atin e verbër dhe më pas e dhunoi me mjete të forta duke e goditur me levë dhe thikë. Ishte motra e të 35-vjeçarit, e cila denoncoi në polici se vëllai po kërcënonte babain e tyre me vdekje.
Agresori është ndaluar nga forcat e policisë dhe po mbahet në kontroll të rreptë.

RonaTyra

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu