fbpx
22 C
Tirana
Saturday, May 30, 2020
Gjigandi
Ballina Etiketimet Qëlloi

Etiketim: qëlloi

Vrasja e shqiptarit në Itali/ Zbulohet shkaku pse qelloi mbi kunatin...

0
Një sherr për motive banale në një familje emigrantësh shqiptarë në Itali është shndërruar në një tragjedi. 45 vjeçari Shpendi Alushi...

Viktima qelloi prej xhelozise, efektivi u mbrojt – Lajmi i Fundit...

0
Policia e Shtetit njoftoi se krimi në Kavajë në lagjen nr.2, që ka ndodhur në shtëpinë e Marsida Qatjes, ka ndodhur pasi viktima...

Kavaje, arrestohet polici i plagosur dhe vëllai i tij, Policia: Viktima...

0
Policia e Shtetit njoftoi se krimi në Kavajë në lagjen nr.2, që ka ndodhur në shtëpinë e Marsida Qatjes, ka ndodhur pasi viktima...

Durrës / Qëlloi babain me levë , policia arreston 35-vejçarin –...

0
Një 35-vjeçar u arrestua nga policia e Durrësit teksa kërcënoi se do të vriste të atin në fshatin Rrashbull . I ndaluari është shtetasi S.Z.,...

Qëlloi babain me çekiç dhe e hodhi në liqen, Apeli konfirmon...

0
Gjykata e Apelit dhe e Krimeve të Rënda ka lënë në fuqi vendimin me 21 vite burg për shtetasin Selman Aliaj që vrau me...