Del Piero shtrihet në spital, probleme me gurët në veshkë

0
53
blank
Gjigandi

Del Piero është në gjendje të vështirësuar shëndetësore.

Ikona e Juventus, Alessandro Del Piero, është shtrirë në një spital në Los Angeles, pasi gjendja e tij shëndetësore është vështirësuar.

Ylli juventin ka probleme me gurët në veshkë, dhe këtë e ka bërë të ditur me anë të një postimi në ‘Instagram’.

“Akoma nuk mund të besoj se diçka aq e vogël, 3 milimetra, mund të shtojë kaq shumë dhimbje”, ka shkruar legjenda italiane e futbollit.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu