14.5 C
Tirana
E enjte, 26 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Piero

Etiketim: Piero

Del Piero shtrihet në spital, probleme me gurët në veshkë

0
Del Piero është në gjendje të vështirësuar shëndetësore. Ikona e Juventus, Alessandro Del Piero, është shtrirë në një spital në Los Angeles, pasi gjendja e...

Krahasimet me Messin dhe CR7? Del Piero thotë se është më...

0
Ish kapiteni i Juventusit, Alessandro Del Pioero, ka krahasuar vetën me lojtarët më të mirë në botë, Lionel Messi dhe Cristiano Ronaldo. Del Piero, mendon...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS