Bie nga tarraca e banesës së tij/ Humb jetën 65 vjeçari në Tepelenë

0
18
Gjigandi

Një 65 vjeçar ka humbur jetën tagjikisht teksa ka rënë nga tarraca e banesës së tij.

Policia bën me dije se rreth orës 13:45, në lagjen “Kala”, Tepelenë, shtetasi B. Z., 65 vjeç.

Duke kryer disa riparime në tarracën e banesës së tij, ka rënë nga tarraca dhe për pasojë ka humbur jetën.

Në vendngjarje ndodhet grupi hetimor, i cili po punon për sqarimin e rrethanave të situatës.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu