23.5 C
Tirana
E enjte, 18 Gusht, 2022
Ballina Etiketimet Jet

Etiketim: jet

Ky do të jetë ‘pallati’ ekskluziv prej 21 milionë eurosh i...

0
Cristiano Ronaldo do të ndërtojë shtëpinë e tij të dytë në Portugali. Ai tashmë e ka një luksoze në vendlindje, Madeira, por do të...

Mos ju rëntë fati të punoni me këto shenja, do t’jua...

0
Në cilëndo kompani apo organizatë që të punoni, të gjithë shpresojnë për një atmosferë të këndshme pune, por mbi të gjitha kërkojnë bashkëpunëtorë miqësorë...

Ky çaj që konsumojmë shpesh mund të jetë fatal për mëlçinë...

0
Supozimi i shumicës së njerëzve është se çajrat janë të shëndetshëm dhe mund të na ndihmojnë vetëm të luftojmë virusin.Megjithatë, është shumë e rëndësishme...

Dhuna në shkollat e Kosovës vazhdon të jetë në rritje dhe...

0
Dhuna në mes të bashkëmoshatareve në shkollat e Kosovës vazhdon të jetë në rritje dhe shqetësuese. Organizatat për mbrojtjen e fëmijëve po vlerësojnë se...

Tronditet Algjeria/ Mesfushori i kombëtares humb jetën në aksident

0
Algjeri- Futbolli i Algjerisë në zi.Mesfushori sulmues i skuadrës kombëtare, Billel Benhammouda, ka ndërruar jetë pas një aksidenti automobilistik.Bashkë me 24-vjeçarin ka qenë edhe...

Moti i keq përfshinë Shqipëri, rrufe në Sarandë dhe Malësi të...

0
Moti i keq ka përshirë të gjithë territorin e Shqipërisë me reshje të dendura të shiut.Në Malësinë e Madhe ka rënë rrufeja dhe ka...

Goditje fatale në ring, boksieri humb jetën në spital

0
Afrika e Jugut- Humb jetën në spital pas goditjeve fatale në ring një boksier në Afrikën e Jugut.Simiso Buthelezi është ndarë sot nga jeta...

​Nën Antarktidë, shkencëtarët zbulojnë një lum plot jetë detare

0
Shkencëtarët e Antarktidës kanë hapur një portal për një botë të krustaceve të vegjël që lulëzojnë në një grykëderdhje të kripur rreth 1600 metra...

A mund të jetë stresi një shenjë e urisë?

0
Shumica e njerëzve mendojnë se uria ndihet vetëm në stomakun e tyre, por ka mënyra të tjera që dikush mund të përjetojë urinë, të...

Roboti Preservarance i NASA fillon kërkimet për jetë në planetin Mars

0
Duke ndjekur rrugën tek një degëzim antik të një lumi në Kraterin Jezero, roboti Percy filloi një mision të rëndësishëm, marrjen e mostrave në...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS