Autostrada Tirane-Elbasan/ Shperthen ne flake vetura, drejtuesi u dogj brenda – Lajmi i Fundit – Lajme

0
105
Gjigandi

Detaje tronditëse janë zbardhur nga aksidenti i ndodhur këtë mbrëmje në autostradën Tiranë-Elbasan, me pasojë vdekjen e një personi. Ngjarja e rëndë ka ndodhur rreth 10 metra nga dalja e tunelit, ku një kamion ka përplasur nga pas një autoveturë me targa të huaja. Sipas gazetares, për shkak se autovetura ka qenë me gaz, ka shpërthyer në flakë, dhe për pasojë ka humbur jetën në vend drejtuesi i mjetit.

Lexo edhe:  Oriola Marashi nxit imagjinatën me fotografinë e fundit

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu