26.5 C
Tirana
E martë, 17 Maj, 2022
Gjigandi
Ballina Etiketimet Autostrada

Etiketim: Autostrada

Ministrja Balluku: Autostrada Tiranë-Elbasan nuk do të jetë me pagesë

0
“Sa të jem ministër gjithmonë do ta promovoj. Për mendimin tim ka ardhur momenti që përdoruesit e rrugës të kontribuojnë për mirëmbajtjen e...

Fluks automjetesh nga Jugu, bllokohet autostrada Elbasan-Tiranë

0
Hyrja e autostradës Elbasan-Tiranë është bllokuar. Shkak i bllokimit është bërë fluksi i madh i mjeteve që kthehen nga jugu. Fluksi i madh i...

Linjat ajrore Kosovë-Shqipëri dhe “autostrada” energjetike, shumë shpejt në funksion

0
Pas hapjes së trafikut ajror Kosovë-Shqipëri, shpejt pritet të nisin edhe fluturimet ndërmjet këtyre dy shteteve shqiptare. Një e drejtë e mohuar prej shumë...

Hapet autostrada me limitin më të lartë të shpejtësisë në Shqipëri

0
Bypass-i  i Fierit nga sot është 100% në dispozicion të qytetarëve, i hapur në të dy krahët, pas përfundimit të punimeve me të gjitha...

Autostrada bosh, shoferi me Ferrari ia shkelë 372 në orë

0
Një vozitës e ka shfrytëzuar rastin që të bëjë një vozitje jo të zakontë. Ai me makinën e tij superluksoze ka zhvilluar një shpejtësi marramendëse...

Autostrada Tirane-Elbasan/ Shperthen ne flake vetura, drejtuesi u dogj brenda –...

0
Detaje tronditëse janë zbardhur nga aksidenti i ndodhur këtë mbrëmje në autostradën Tiranë-Elbasan, me pasojë vdekjen e një personi. ...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS