Aplikimet per Lotaria Amerikane 2019, Ambasada: Kujdes nga mashtrimet! – Lajmi i Fundit

0
Gjigandi

Ambasada amerikane në Tiranë ka publikuar një këshillë për qytetaret shqiptarë në lidhje me aplikimet për lotarinë DV-2021.
Në faqen zyrtare ne Facebook, ambasada thekson se regjistrimet për Programin e Lotarisë DV-2021 do të jenë nga 2 tetor, ora 18:00 deri më 5 nëntor 2019, ora 18:00.

“Regjistrimet për Programin e Lotarisë DV-2021 do të jenë nga 2 tetor, ora 18:00 deri më 5 nëntor 2019, ora 18:00! Vazhdoni të na ndiqni në Facebook për të marrë këshilla mbi plotësimin e aplikimit tuaj.
Këshilla ime e parë është që të hapni faqen tonë të internetit dhe të lexoni udhëzimet e këtij viti. Ato janë të përkthyera në shqip! Këtu mund t’i gjeni UDHEZIMET #pyetanen”.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu