Aleksandër Gjoka shpërthen ndaj kryeminist, “O Rama o të q…., o kokrra k….” #edirama

0
63
Gjigandi

Masat e marra nga ana e qeverisë për izolim gjatë kësaj periuhe si dhe mos lejmin e njerëzve ë plazh, ka sjellë komente dhe reagime të shumta.
Janë të shumtë qytetarët, mes tyre edhe personalitete të njohur të cilët e konsiderojnë këtë vendim të kryeministrit #edirama një çmenduri.
Mjaft i ashpër në reagimin e tij ka qenë edhe këngëtari i njohur #Aleksandër Gjoka, i cili ka shpërthyer në sharje dhe fyerje ndaj kryeminsitrit Rama, duke e cilësuar një idiotësi të mëdha vendimin për të mos lejuar njerëzit në plazhe si dhe për mos lejimin e #lokalve të punojnë gjatë natës.

Lexo edhe:  Horoskopi Ditor - E Enjte - 14 Maj 2020 | SHQIP

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu