19.5 C
Tirana
E enjte, 26 Maj, 2022
Ballina Etiketimet Lajme nga showbizi

Etiketim: lajme nga showbizi

Aleksandër Gjoka shpërthen ndaj kryeminist, “O Rama o të q…., o...

0
Masat e marra nga ana e qeverisë për izolim gjatë kësaj periuhe si dhe mos lejmin e njerëzve ë plazh, ka sjellë komente dhe...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24

HOT NEWS