Ballina Etiketimet Aleksandër gjoka shpërthen ndaj kryeminist

Etiketim: aleksandër gjoka shpërthen ndaj kryeminist

Aleksandër Gjoka shpërthen ndaj kryeminist, “O Rama o të q…., o...

0
Masat e marra nga ana e qeverisë për izolim gjatë kësaj periuhe si dhe mos lejmin e njerëzve ë plazh, ka sjellë komente dhe...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24 ABC24