Real Madrid, Varane paralajmëron kundërshtarët

0
15
Gjigandi

Mbrojtësi i Real Madrid, Rafael Varane, ka folur në lidhje me përgatitjet e ekipit në pritje të rifillimit të La Liga-s.

“Kemi shumë dëshirë të rifillojmë kampionatin, është puna jonë”, ka thënë francezi për faqen zyrtare të klubit.

“Nuk luajmë futboll prej një kohe të gjatë, kështu që jemi shumë të motivuar dhe duam të fitojmë gjithçka”.

“Ndihemi më mirë çdo ditë që kalon, punojmë shumë dhe po përmirësohemi shumë në aspektin taktik”.

Njoftime falas, njoftime pune

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu