Ballina Etiketimet Aleksandër gjoka shan ramen

Etiketim: aleksandër gjoka shan ramen

Aleksandër Gjoka shpërthen ndaj kryeminist, “O Rama o të q…., o...

0
Masat e marra nga ana e qeverisë për izolim gjatë kësaj periuhe si dhe mos lejmin e njerëzve ë plazh, ka sjellë komente dhe...

ME TE SHIKUARAT

- Advertisement -
ABC24