Aksidentohet nje grua nga Shqiperia ne Kosove, humb jeten foshnja e saj

0
48
Gjigandi

Një rast tragjik ka ndodhur dje në fshatin Gorancë të Hanit të Elezit. Një grua nga   Shqipëria që ishte duke ngarë makinën, ka humbur kontrollin dhe ka dalë nga rruga. Por bashkë me të në makinë ishte edhe një foshnje. Nëna u plagos dhe shpëtoi gjallë, por foshnja nuk mundi.   Me vendim të prokurorit të Kosovës, foshnja pa jetë u dërgua për autopsi  

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu