Aksidentohet motorri ne autostrade, u përplas nga makina – Lajmi i Fundit

0
Gjigandi

Gjatë ditës së sotme, ka ndodhur një aksident në autostradën Tiranë-Durrës, ku një automjet ka përplasur një motor.
Nga të dhënat e tanishme, nuk dihet nëse ka të lënduar.

Nga raportimet, dallohet motori i përplasur në tokë dhe pak metra më tej shihet skafandra e shoferit të motorit.
Policia ndodhet në vendngjarje dhe po punon për shkaqet e aksidentit, duke krijuar trafik.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu