Aksident në Berat/ Makina del nga rruga e përplas fugonin e turistëve çekë, shoferja tenton të ‘zhduket’

0
40
Gjigandi

Një aksident rrugor ka ndodhur në aksin Berat-Skrapar.

Burime për median bëjnë me dije se aksidenti ka ndodhur në vendin e quajtur ‘Gjykata e Beratit’, ku automjeti tip ‘Wolswagen’ ka hyrë në mënyrë të parregullt duke i prerë rrugën dhe goditur fugonin me turista nga çekia. Mësohet se shoferja e automjetit ka tentuar të largohet, si raportohet vetëm për dëme materiale.

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po heton shkaqet e aksidentit.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu